Субота, 17.04.2021, 21:46
Вітаю Вас Гість | RSS


Ласкаво просимо
Форма входу
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

На допомогу учням

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 липня №945 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 16 липня.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п'яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2021 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2021 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.

Ці учасники мають обов’язково скласти:

  • українську мову або українську мову і літературу (субтест "атестаційні завдання");
  • математику;
  • історію України або іноземну мову (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2021 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня.

За підсумками проходження ЗНО з української мови і літератури встановлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів з української мови і літератури (за підсумками виконання всіх завдань сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав") та з української мови (за підсумками виконання завдань субтесту "Атестаційні завдання" для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав" у межах цього субтесту).

За підсумками проходження зовнішнього оцінювання з інших навчальних предметів, зазначених у переліку, установлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів за підсумками виконання всіх завдань відповідної сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав";

testportal.gov.ua – сайт УЦОЯО

lv.testportal.gov.ua – сайт ЛРЦОЯО

lvivtest@lv.testportal.gov.ua – e-mail ЛРЦОЯО


Умови участі випускників у процедурі ЗНО

1. Прибути до пункту тестування не пізніше, як за 30 хвилин до початку тестування.( 10.00-10.30 год.)

Учасники, які прибули пізніше 10 годин 50 хвилин, до пункту ЗНО не допускаються.

2.Мати з собою:

- сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат);

- оригінал  документа, назва і номер якого зазначені в Сертифікаті;

- запрошення-перепустки для участі в зовнішньому оцінюванні.

- 2 капілярні чи гелеві ручки  обовязково чорного кольору;

- за бажанням - маленьку пляшку з питною водою(без етикетки).

За умови відсутності Сертифіката та документа, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті, учасник не допускається до пункту ЗНО.

3.В аудиторії не можна перебувати у верхньому одязі, потрібно залишити його, а також  парасольки, сумки в спеціально відведеному для цього місці.

4.Залишити вдома будь-які технічні пристрої та інші носії, що дають можливість збирати, зберігати та передавати інформацію ( книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали (крім дозволених пристроїв медичного призначення, про наявність яких учасник ЗНО повинен повідомити до початку роботи над сертифікаційною роботою ..При спробі скористатись технічними засобами чи іншими  засобами інформації в аудиторіях, рекреаціях, туалетних кімнатах  не дозволяється  проходити тестування, а результати тестування буде анульовано. 

5.Знайти своє  робоче місце в аудиторії, орієнтиром для цього будуть алфавітний та аудиторний списки, наліпка на столі в аудиторії, на якій зазначено  прізвище та номер стола, вам повинні видати тестовий зошит із таким же номером, на ваш бланк відповіді інструктор повинен наклеїти наліпку з штрих-кодом, де вказано той же номер. Ретельно слідкуйте , щоб номер навпроти вашого прізвище в списку на дверях аудиторії, номер стола, номер тестового зошита і номер  наклеєного штрих –коду на бланку відповідей були однаковими.

5.Бути  особливо уважними , виконуючи завдання тесту. Слідкувати, щоб номер питання відповідав номеру графи у бланку відповідей.

6.Після завершення роботи або після оголошення про закінчення тестування здати роботу інструктору. Засвідчити своїм підписом у протоколі факт здавання роботи.

7.Протягом перших 30 хвилин після завершення тестування  забрати використані вами для ведення чорнових записів тестові зошити.

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 599
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода