Четвер, 22.08.2019, 12:50
Вітаю Вас Гість | RSS


Ласкаво просимо
Форма входу
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

На допомогу учням

testportal.gov.ua – сайт УЦОЯО

lv.testportal.gov.ua – сайт ЛРЦОЯО

lvivtest@lv.testportal.gov.ua – e-mail ЛРЦОЯО


Умови участі випускників у процедурі ЗНО

1. Прибути до пункту тестування не пізніше, як за 30 хвилин до початку тестування.( 10.00-10.30 год.)

Учасники, які прибули пізніше 10 годин 50 хвилин, до пункту ЗНО не допускаються.

2.Мати з собою:

- сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат);

- оригінал  документа, назва і номер якого зазначені в Сертифікаті;

- запрошення-перепустки для участі в зовнішньому оцінюванні.

- 2 капілярні чи гелеві ручки  обовязково чорного кольору;

- за бажанням - маленьку пляшку з питною водою(без етикетки).

За умови відсутності Сертифіката та документа, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті, учасник не допускається до пункту ЗНО.

3.В аудиторії не можна перебувати у верхньому одязі, потрібно залишити його, а також  парасольки, сумки в спеціально відведеному для цього місці.

4.Залишити вдома будь-які технічні пристрої та інші носії, що дають можливість збирати, зберігати та передавати інформацію ( книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали (крім дозволених пристроїв медичного призначення, про наявність яких учасник ЗНО повинен повідомити до початку роботи над сертифікаційною роботою ..При спробі скористатись технічними засобами чи іншими  засобами інформації в аудиторіях, рекреаціях, туалетних кімнатах  не дозволяється  проходити тестування, а результати тестування буде анульовано. 

5.Знайти своє  робоче місце в аудиторії, орієнтиром для цього будуть алфавітний та аудиторний списки, наліпка на столі в аудиторії, на якій зазначено  прізвище та номер стола, вам повинні видати тестовий зошит із таким же номером, на ваш бланк відповіді інструктор повинен наклеїти наліпку з штрих-кодом, де вказано той же номер. Ретельно слідкуйте , щоб номер навпроти вашого прізвище в списку на дверях аудиторії, номер стола, номер тестового зошита і номер  наклеєного штрих –коду на бланку відповідей були однаковими.

5.Бути  особливо уважними , виконуючи завдання тесту. Слідкувати, щоб номер питання відповідав номеру графи у бланку відповідей.

6.Після завершення роботи або після оголошення про закінчення тестування здати роботу інструктору. Засвідчити своїм підписом у протоколі факт здавання роботи.

7.Протягом перших 30 хвилин після завершення тестування  забрати використані вами для ведення чорнових записів тестові зошити.

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 590
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода