Неділя, 15.09.2019, 12:58
Вітаю Вас Гість | RSS


Ласкаво просимо
Форма входу
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Побережник Петро Григорович

                                                                   
 
      " Тільки в праці – велич і краса людини" 
                          так вважає досвідчений педагог, 
відмінник освіти України, 
     «старший вчитель» трудового навчання та креслення 
                            Сілецької загальноосвітньої школи Сокальського району
Побережник Петро Григорович
   
Вже декілька років активно в практику своєї педагогічної діяльності апробує новинки педагогічних технологій. Методична проблема над якою працює Петро Григорович «Впровадження інноваційних технологій у навчально – виховний процес, як засіб формування успішної та компетентної особистості школяра» є досить актуальною на сучасному етапі. Саме застосування методів творчої діяльності, вміння розв’язувати творчі задачі технічного змісту є важливою складовою при складанні особистих та групових творчих проектів, формування портфоліо школяра. 
  В курсі «Технології» 11 клас вивчаючи основи художнього конструювання об’єктів техногенної діяльності, види виробництва і природоохоронні технології сприяють створенню проекту професійного самовизначення. 
 
       Напрацювавши план створення проекту екологічно стійкої системи «Закладаємо парк», надав можливість учням напрацювати і за презентувати власні групові проекти, які би сприяли покращенню екологічної ситуації села, вирішенню деяких соціальних питань. Досить цікаво учні обрали назви проектів:
         Є прохання до громади – ознайомитися з матеріалами проектів, допомогти визначитися в конкурсному відборі, сприяти у його реалізації
 
 
 
       Петром Григоровичем видано на допомогу вчителям трудового навчання посібники «Інноваційні технології навчання та методика їх використання у процесі проектування та виготовлення виробів на уроках трудового навчання» та «Операції та технологія ручної обробки деревини», які розкривають теоретичні основи та дають методичні поради щодо використання інноваційних технологій та технологічні процеси ручної обробки деревини на уроках трудового навчання, які допоможуть вчителям вибрати найбільш ефективні форми та методи у процесі проектування виробів та професійної підготовки школярів, а також оволодіти тією або іншою технологією обробки деревини і способом поводження з тим інструментом (механізмом), за допомогою якого виконується дана операція.
         Вчителем  напрацьовані авторські поурочні конспекти різних типів уроків «Технології» в 11 класі з різних тем даного курсу.
     "Творчо – проблемний підхід до реалізації поставлених завдань трудової підготовки через проектні технології дає можливість формувати чітку професійну позицію" – так вважає і практикою доводить Петро Григорович.
 
 
/Затхей О.Б.- заступник директора з НВР/
 

Конспекти уроків в 11 класі  з курсу "Технології" 

        /автор: вчитель вищої кваліфікаійної категорії Побережник Петро Григорович/
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 590
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода