Субота, 17.04.2021, 21:06
Вітаю Вас Гість | RSS


Ласкаво просимо
Форма входу
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Захист вітчизни

Звіт про військово-польові збори /травень 2018р./ вч.Швець О.І./

 

План практичних занять

 

Метою навчального предмета "Захист Вітчизни" є набуття знань старшокласниками про задачі Збройних Сил України та інших військових формувань, засвоєння основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, медико-санітарної підготовки.

Також предмет має формувати та удосконалювати у старшокласників життєво необхідні знання, уміння і навички щодо захисту Вітчизни і військово-патріотичного виховання, підготовити учнів до захисту Вітчизни тощо.

 
 "Захист Вітчизни" є обов’язковим навчальним предметом, який викладається у старшій школі.  

У навчальній програмі "Захист Вітчизни" подається перелік розділів і тем та розрахунок годин на курс навчання юнаків і на курс навчання дівчат з різним потижневим навантаженням. Навчальний матеріал програми розподіляється по періодам навчання, окремо для групи юнаків і для групи дівчат.

Також, з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів програмою заплановане проведення військово-польових зборів.

До заходів військово-патріотичного виховання у розділ річного плану навчального закладу включатиметься вивчення традицій, історії, духовної спадщини, символіки, звичаїв українського народу, національної гідності, культури міжнаціональних відносин, морально-психологічних якостей громадянина, патріота, захисника Вітчизни.

Програмою також передбачено відвідування учнями військових частин з метою ознайомлення їх зі зброєю і бойовою технікою, з побутом і життям військовослужбовців, відвідування військових музеїв, зустрічі з ветеранами Збройних Сил, проведення туристичного походу з військово-патріотичною тематикою.

Навчальна програма "Захисту Вітчизни" для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів передбачає, що предмет викладатиметься на підставі діючого законодавства та входитиме до інваріантної складової Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня.

Тематика навчально-польових зборів (тактична підготовка, вогнева підготовка )

 

 

Методичні матеріали для викладання "Захисту вітчизни"

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ  І ВПРАВИ З  ПРИКЛАДНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ 

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів предмета  „Основи захисту Вітчизни”

План заходів до місячника  присвяченому Дню Захисника Вітчизни

АКТ (СПРАВКА-ДОПОВІДЬ)  про результати перевірки стану викладання предмета “ Захист Вітчизни”

Навчальна програма (рівень стандарту, академічний рівень)

Вправи стрільб для індивідуального навчання Вправи початкових стрільб з пневматичної гвинтівки 

Методичні рекомендації

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 599
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода