Четвер, 22.08.2019, 12:03
Вітаю Вас Гість | RSS


Ласкаво просимо
Форма входу
Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Окружні олімпіади 2013-2014 н.р.
Вітаємо призерів та переможців окружних олімпіад 2013-2014 н.р.
 
Учасники окружного етапу олімпіад : учні 7 – 11 класів:  
70 учнів
 
Призери та переможці окружного етапу олімпіад: учні 7 – 11 класів: 
25 учнів
 
Англійська мова
І місце - Горо щук Олена /8 клас/
 ІІІ місце - Побережник  Катерина /9 клас/
ІІ місце – Красільчук  Світлана /10 клас/ Вчитель: Красільчук Н.П.
ІІ місце - Побережник  Тетяна /11 клас/ Вчитель: Козоріз Н.В.
 
Біологія /Вч. Ярмола О.І./
І місце - Тюска Валентина /10 клас/
ІІ місце - Закала Катерина /10 клас/
 
Математика
ІІІ місце - Побережник Тетяна /11 клас/
Вч. Стрепка Г.О
 
Українська мова та література 
І місце – Хоружа Віталія /7 клас/  вч.Когут Н.Я.
ІІІ місце - Побережник Катерина /9 клас/  вч. Музичка М.Д.
ІІІ місце – Красільчук Світлана /10 клас/ вч.Рись Л.К.
ІІІ місце - Козачук  Лілія /11 клас/ вч.Музичка М.Д.
 
Інформаційні технології /Вч. Шийка О.І./
І місце – Заяць Олена /8 клас/
ІІ місце - Красільчук Світлана /10 клас/
 
Світова література /Вч. Мигаль О.В./
ІІІ місце - Заяць Олена /8 клас/
 
Фізика /Вч. Карпів Г.І./
ІІІ місце - Затхей Владислав /7 клас/
ІІІ місце – Красільчук Світлана /10 клас/
ІІІ місце – Тюска Валентина /10 клас/
ІІІ місце – Побережник Тетяна /11 клас/
ІІІ місце – Козачук Лілія /11 клас/
 
Географія /Вч. Буката П.Б./
ІІІ місце - Горощук Олена /8 клас/
ІІ місце -Побережник Катерина /9 клас/
ІІ місце - Закала Катерина /10 клас/
 
Хімія /вч. Цішевська Г.Г/
ІІ місце - Горощук Олена /8 клас/
ІІІ місце-Побережник Катерина /9 клас/
ІІІ місце - Притулка Інеса /11 клас/
Категорія: Мої статті | Додав: olena_shyyka (24.02.2015)
Переглядів: 284 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 590
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода